(068) 026 31 58 | (093) 744 35 58 | (066) 096 07 58
Ua Ru
Фільтр
Самозапилюваний
Терміни созрівання

Сорта сливи

 Календар дозрівання
Згорнути календар
Подивитися календар
Назва сорту
Липень
Серпень
Вересень
Жовтень
10
20
30
10
20
30
10
20
30
10
20
30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Сорта слив у розсаднику

Соковита та солодка слива потрібна на кожній дачній ділянці, оскільки її люблять абсолютно всі. Багато дерев цього виду не потребують особливого догляду, але для цього потрібно вибрати правильно посадковий матеріал. Кожен, хто захоче купити саджанець, знайде для себе відповідний сорт, тому що їх дуже багато.

 

Каталог сортів слив у розсаднику:

  • Слива домашня – фрукти цього виду зустрічаються з різними кольорами м'якоті. У середньому дерево може зростати до 25 років, а період його плодоношення становить 10-15 років.
  • Слива колюча (Терн) – чагарники середнього розміру (заввишки не більше 4,5 метрів) з дрібними плодами, які за смаком кислі та терпкуваті.
  • Слива китайська – дерева виростають до 12 метрів заввишки. Плоди за розміром великі (5 см і більше) овальної форми, забарвлення у них жовтого та червоного відтінку.

За періодом дозрівання плодів усі сорти слив ділять на:

  • Ранні сорти слив - плоди солодкі, ароматні, а м'якоть має ніжну текстуру, тому їх часто їдять свіжими. Перші врожаї можна збирати наприкінці липня.
  • Середньостиглі сорти сливи – плоди соковиті, мають насичений смак, а достигають у середині серпня.
  • Пізні сорти слив – найсолодші сорти сливи, тому що плоди цього періоду вважаються найсолодші, так як дозрівають у вересні.

За забарвленням, за зовнішніми якостями та смаковими показниками сливи поділяються на 4 групи:

  • Угорки – плоди темно-фіолетового кольору, у них міститься велика кількість цукру. Саме ця група відноситься до сортів слив для чорносливу.
  • Ренклоди – плоди зеленого кольору, округлої форми та дуже соковиті.
  • Яєчні сливи – плоди жовтого кольору та яйцеподібної форми. Дерева морозостійкі та високорослі.
  • Мірабелі – сорти теплолюбні. Плоди маленькі жовтого кольору, а м'якоть у них досить щільний, але цукристий.

При виборі сортів слив треба враховувати такі основні характеристики як: період дозрівання сливи, смакові якості, розмір плода, стійкість дерева до захворювань та його врожайність. І найголовніший критерій – це зимостійкість сортів слив.

Але коли ж краще саджати саджанець сливи – навесні чи восени? Посадка цієї культури може відбуватися як навесні, так і восени. Ідеальний час для посадки сливи навесні – з березня до початку квітня. Якщо ви все ж таки вирішили посадити сливу восени, то краще це робити у вересні. Правильний вибір часу посадки саджанця забезпечить стабільні та великі врожаї слив.

 

Найкращі сорти сливи

Бажаєте купити саджанці слив та посадити у себе на ділянці? Зробіть своє замовлення в Бахмутському розсаднику. Наш інтернет-магазин продає найкращі сорти сливи, які відповідають своїй сортності, стійкі до захворювань, мають відмінні смакові якості, а ціна на саджанці приємно Вас здивує. На сайті надано великий вибір посадкового матеріалу з описом кожного сорту та фото до них.

Зробіть замовлення прямо зараз, і ми надішлемо найсмачніші сорти сливи зручним для вас поштовим оператором (Ін тайм, Нова пошта, Делівері, Укрпошта). Весь товар перед відправкою перевіряється та ретельно упаковується. На товар діє гарантія 30 днів із моменту отримання саджанця.

Замовивши сорти слив у Бахмутському розсаднику, Ви завжди отримаєте здоровий посадковий матеріал, який швидко приживеться та незабаром порадує Вас смачними плодами.