(068) 026 31 58 | (093) 744 35 58 | (066) 096 07 58
Ua Ru
Вирощування посадкового матеріалу

 

Вирощування і продаж саджанців в Україні

Бахмутський (Артемівський) розсадник

Бахмутський розсадник саджанців, до перейменування відомий як Артемівський, протягом вже багатьох років займає перші позиції в ряду великих українських виробників посадкового матеріалу та є надійною базою для українського і зарубіжного садівництва. Він розташований біля селища Ягідне Бахмутського району Донецької області. Тут, в лісостеповій зоні з родючим грунтом і відмінними кліматичними умовами, вирощуються високоякісні плодові та декоративні саджанці для продажу.

Бахмутський садовий розсадник веде свою історію з кінця 40-х років ХХ століття. Тоді, в післявоєнні роки в СРСР піднімали садівництво, і Артемівський розсадник став одним з великих садових центрів. В даний час він є одним з великих виробників та продажу саджанців плодових, ягідних і декоративних рослин.

Світовий практичний досвід показує, що садівничий бізнес може бути прибутковим тільки при використанні стандартних, однорідних за параметрами саджанців на вегетативно розмножуваних підщепах. Основне наше завдання і полягає в тому, щоб створити для інтенсивного садівництва саме такий посадковий матеріал.

Наші фахівці-садівники працюють на великій території і проводять селекційні роботи і дослідження по виведенню нових сортів і гібридів рослин. Їх робота спрямована на поліпшення посадкового матеріалу і підвищення врожайності плодово-ягідних культур.

Якість вирощених у нашому розсаднику саджанців добре відомо далеко за межами України. Покупцями саджанців з розсадника Бахмутський є садівничі господарства України, Росії, а також Білорусі та Узбекистану. Насадження, закладені сертифікованим посадковим матеріалом, характеризуються відмінним загальним станом і рівністю дерев, вони мають гарну врожайність і дають якісну плодову продукцію.

 

Продаж саджанців з розсадника

Бахмутський розсадник рослин здійснює продаж саджанців дерев і чагарників, а також підщеп оптовим покупцям і садівникам-любителям. Наші фахівці проводять консультації з підбору та освоєння сортів.