(068) 026 31 58 | (093) 744 35 58 | (066) 096 07 58
Ua Ru
Головна    Про розсадник Бахмутський

Про розсадник Бахмутський

Плодовий розсадник

 

БАХМУТСЬКИЙ РОЗСАДНИК є сучасним і швидко розвиненою розсадницькою компанією. Протягом тривалого часу він спеціалізується на розмноженні високоякісного посадкового матеріалу плодових, ягідних культур для промислових інтенсивних насаджень. Наш розсадник розташований на Південному Сході України. Тут є родючий грунт і першокласні кліматичні умови для вирощування плодових саджанців. Крім того, наш плодовий розсадник розташований в зоні, де відсутнє промислове садівництво.

 

Плодовий розсадник

Плодові розсадники завжди мають великий вплив на розвиток сучасного садівництва. У цій сфері існує принцип: "бізнес садівника починається в плодовому розсаднику".

У сучасному садівництві зараз відбуваються великі зміни у вирощуванні і дистрибуції плодів. Зростають вимоги до посадкового матеріалу. У нашій країні процес змін в садівництві почався близько 15-20 років тому. У цей період почали грунтуватися перші інтенсивні сади на принципах, запропонованих в Голландії. Безумовно, в цей час в нашій країні не культивували саджанці, які відповідають вимогам сучасного інтенсивного садівництва.

У зв'язку з цією потребою в нашому розсаднику почалося освоєння прийомів вирощування посадкового матеріалу для інтенсивного садівництва з відповідною якістю та сорто-підщепним набором, що відповідає потребам сучасного садівництва і ринку плодів. У цей період були також посаджені маточники безвірусного сертифікованого матеріалу, придбаного в Європейських центрах плодового розсадництва. Організовано замовлення для вирощування та імпорт безвірусних підщеп від відомих розсадників «Lodder-UnterlagenGmbH» (Німеччина), «BattistiniVivai» (Італія), а саме:

БАХМУТСЬКИЙ РОЗСАДНИК

  • клонові підщепи для яблуні - М 9;
  • підщепа для груші - Айва Adams, Sido, Fleuren Голландія, Evelin;
  • підщепа для черешні - Колт, Gisela 5 і Gisela 6;
  • підщепа для сливи - Wavit, Сен-Жюльєн А і Mirabolanо 29C;
  • підщепа для персика - персик маньчжурський і GF 677.

Ми використовуємо потужності власних маточників, які ретельно обстежуються під час росту, застосовуємо сучасні методи вирощування та догляду. Зимове щеплення, окулірування, обрізка і догляд за маточниками, викопування саджанців, їх сортування і зберігання, експлуатація та обслуговування сучасною європейською технікою і холодильним обладнанням — це лише неповний перелік робіт в технологічному ланцюжку вирощування саджанця. І велику роль в цьому процесі відіграють кваліфіковані фахівці розсадника, обдумано і скрупульозно виконують свою роботу і вдосконалюють технологію виробництва посадкового матеріалу.

саджанці Бахмут

В роботі приділяємо велику увагу багаторічному і тісному співробітництву з нашими партнерами — садівниками, що виробляють закладку багаторічних насаджень. Ведемо консультації з вибору сорто-підщепних комбінацій і термінами посадки, допомагаємо скласти схеми закладки саду і підібрати кращі запилювачі.

Розсадник практикує відкритий огляд маточників і полів розсадника покупцями. Таким чином вони можуть практично оцінити і вибрати те, що відповідає їхнім потребам і вимогам.

У 2017 році наша компанія ввела в експлуатацію сучасний холодильник, розрахований на зберігання майже півмільйона плодових саджанців. Це дозволить розширити спектр послуг садівникам.

Наша мета полягає в тому, щоб виростити саджанці високої якості за доступною ціною і задовольнити вимоги садівників в країні і за кордоном.