(068) 026 31 58 | (093) 744 35 58 | (066) 096 07 58
0 / 0.00 грн
Ua Ru
Головна    Каталог саджанців

Відкриття сезону Осінь з 20 серпня

Каталог саджанців

Купити саджанці в Україні

Для того щоб закласти інтенсивний сад і збирати врожаї на присадибній ділянці чи дачі, необхідно спочатку купити саджанці дерев. Про родючість української землі ходять легенди, але все-таки в першу чергу потрібно подбати про якість посадкового матеріалу.

Наш розсадник має багаторічний досвід вирощування саджанців плодових і декоративних дерев. У нас є великі площі маточників, працюють кваліфіковані фахівці, які застосовують сучасні методи догляду за рослинами. Ми гарантуємо сортність і надаємо здоровий посадковий матеріал.

Очевидно, що не у всіх є можливість приїхати безпосередньо в розсадник. Щоб вибрати і купити саджанці, багато хто їде на ринок. Але на ринку вибір менший і, незважаючи на запевнення продавців, гарантії сортності немає, і купується часто “кіт в мішку”. Крім того, перевезення ніжних саджанців на ринок, а потім в маршрутці або автобусі на дачу представляє стрес для рослин.

Купити саджанці в інтернет магазині — відчуйте зручність і вигоду

  • Інтернет-магазин нашого розсадника дає можливість купити саджанці потрібних Вам рослин, не виходячи з дому.
  • На нашому сайті розміщено докладний каталог саджанців плодових і ягідних культур, а також декоративних рослин і троянд. Описи сортів, особливості догляду та фотографії допоможуть визначитися з вибором.
  • Наші фахівці готові надати консультацію і відповісти на виникаючі питання.
  • Наші саджанці вирощені на імпортних безвірусних підщепах, адаптовані до кліматичної зони і характеризуються відмінною приживлюваністю.
  • Ми пропонуємо оптовим і роздрібним клієнтам купити саджанці в Україні за вигідними цінами.
  • Наш інтернет-магазин надає можливість легко оформити замовлення і купити саджанці з доставкою. Є можливість вибрати поштового оператора. Рослини доставляються надійно упакованими в контейнерах або із закритою кореневою системою.

 

Наші саджанці вже готові до посадкового сезону 2019!

Купити саджанці в розсаднику через інтернет-магазин
тепер швидко і зручно!

Вдалих Вам покупок!