(068) 026 31 58 | (093) 744 35 58 | (066) 096 07 58
0 / 0.00 грн
Ua Ru

Відкриття сезону Осінь з 20 серпня

Черешня

Саджанці черешні в Україні

Черешня — найранніший плід, що радує людей, які за зиму скучили за вітамінами. Вона є близькою ботанічною родичкою вишні. Обидві рослини належать до роду слив, їх плоди мають схожий склад, але відрізняються смаком. Черешню ще називають “ солодкою вишнею” (Англ.— sweet cherry) або “пташиною вишнею” (Фр. — cerisier des oiseaux).

Черешню культивують у багатьох країнах, що знаходяться в природному ареалі її зростання (Європа, Північна Африка, Мала Азія), вона також була натуралізована в Північній Америці і Австралії. В Україні саджанці черешні вирощує Бахмутський розсадник.

Загальні характеристики

Черешня — дерево з досить світлою гладкою корою, звисаючим листям витягнутої овальної форми, може досягати 10 м у висоту, живе 45-60 років. Плоди овальні, кулясті або серцеподібні діаметром до 1 см у дикорослих і до 2 см — у культурних рослин. Колір плодів варіюється від світло-жовтого до темно-червоного. М'якоть плодів соковита, солодка. Плоди добре транспортуються, можуть досить довго зберігатися, придатні для консервації.

У садівництві черешня цінується за велику врожайність (60-70 кг з дерева), ранні терміни дозрівання плодів, їх високі харчові та смакові якості. Також це дерево є цінним ранньо-весняним медоносом. Ця культура посухостійка, світлолюбива, досить зимостійка, стійка до пізніх заморозків, добре росте на легких ґрунтах.

 

Купити саджанці черешні

Бахмутський розсадник вирощує саджанці черешні і реалізує їх садівникам-любителям і садівничим господарствам. Саджанці черешні купити в нашому інтернет-магазині пропонуємо всім бажаючим. 

Слід пам'ятати, що в більшості випадків черешня самобезплідна. Для забезпечення перехресного запилення в саду необхідно купити і посадити 2-3 саджанця черешні. При правильній посадці саджанців і догляду за ними плодоношення починається з 4-5 року життя.

Фахівці нашого розсадника можуть дати професійну консультацію щодо вибору сорту і догляду за саджанцями черешнь.

У нашому інтернет-магазині можливий самовивіз, а також організована доставка товарів поштою. Саджанці черешні надійно упаковуються, що збережеїх кореневу систему і не погіршить їх приживлюваність на місці посадки.

 

Використовуйте можливість купити саджанці черешні,
професійно вирощені в розсаднику.
Сортність і якість саджанців черешні гарантовано.