(068) 026 31 58 | (093) 744 35 58 | (066) 096 07 58
0 / 0.00 грн
Ua Ru

Відкриття сезону Осінь з 20 серпня

Нектарин

Саджанці нектарину

Нектарин (з грецької перекладається як «напій Богів») - це ароматний, корисний і дуже смачний фрукт, який за смаковими якостями має схожість з персиком і сливою, але, насправді, це - гібрид персикового дерева. Його батьківщина - Китай, там це дерево дуже цінували, так як воно дуже стійке до клімату і захворювань. Висота нектаринового дерева - до 4-х метрів. Бахмутський розсадник вирощує саджанці нектарину різних термінів дозрівання. Нектарини Хардблейз і Супер Квін добре пристосовані до кліматичних умов України і дають високі врожаї.

Саджанці нектарину особливих умов до вирощування не вимагають. Вони витривалі до будь-якого грунту, не бояться шкідників. Посадку дерев слід робити восени, тоді їх коріння краще зміцнюються в грунті. Дуже важливо забезпечити деревам сприятливі умови і, звичайно ж, купити посадковий матеріал хорошої якості. Тоді дерева швидко адаптуються до нового місця. Перший урожай вже збирають в наступному році. Потрібно пам'ятати про те, що рослина любить рясний і регулярний полив - забезпечте його, особливо в перші роки росту і спекотні літні дні.

Плоди дуже солодкі, ароматні, щільні і корисні для здоров'я, так як в їхньому складі міститься безліч вітамінів і мікроелементів. Крім того, вони гарно переносять транспортування і хороші для тривалого зберігання. Купити цей вид дерев може як досвідчений садівник, так і початківець - адже дана садова культура проста і невибаглива в процесі вирощування.

 

Купити саджанці нектарину в Бахмутському розсаднику

У Бахмутському розсаднику можна купити посадковий матеріал високої якості, сучасних сортів і за дуже вигідною ціною. Саджанці нектарину щеплені на безвірусно слаборослій італійській підщепі GF677 і підщепі сіянця мигдалю - стійкі до хвороб і адаптовані до різних кліматичних зон, що важливо при їхній посадці.

Для свого саду Ви завжди зможете вибрати на нашому сайті безліч видів сортів, а саме: Супер Квін, Фантазія, Харблейз і багато інших і купити саджанці нектарину.

Щоб саджанці нектарину купити, потрібно всього лише зробити замовлення в нашому інтернет-магазині або зателефонувати за номером телефону, який вказаний на сайті. Ваше замовлення буде виконано найближчим часом. А якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, то фахівці із задоволенням дадуть відповідь на них.