(068) 026 31 58 | (093) 744 35 58 | (066) 096 07 58
0 / 0.00 грн
Ua Ru

Відкриття сезону Осінь з 20 серпня

Інжирний персик

Саджанці персика інжирного

Останнім часом серед садівників набирає популярності такий вид рослини, як інжирний персик - один із різновидів персикових дерев. Їх плоди мають приплющену форму і відрізняються особливими смаковими якостями. Багато хто вважає, що цей фрукт має спорідненість з інжиром, але це помилка. Подібність цих фруктів лише в плескатій формі. Його плоди дуже смачні і корисні, вони містять безліч макро і мікроелементів, вітамінів і органічних кислот.

Одне з найбільш швидкозростаючих і родючих сортів є Планетарний Сонце. Плоди рівномірно ростуть по всіх гілках, а саме дерево не потребує частого підрізування. Цей сорт добре зарекомендував себе в морозні холоди і весняні заморозки, що підтверджує його морозостійкість.

Плоди мають прекрасні смакові якості і багатий вітамінний склад. Фрукти великі і в діаметрі досягають 80 мм і більше. М'якоть жовтого кольору і дуже соковита, але при цьому шкірка тверда. Плоди дуже добре переносять транспортування і довго зберігаються після збору врожаю.

 

Саджанці інжирного персика

У Бахмутському розсаднику можна купити саджанці інжирного персика ранні. Вони мають безліч переваг. Форми плодів плоскої форми, солодкі на смак, ароматні з кісточкою в масі 4 грами, а м'якотю - 100 грам. За смаком фрукт нагадує нектарин, дозрівання відбувається по всій площі. Перший урожай можна збирати вже на другий рік. Ці сорти добре переносять низькі температури. Дозріває в середній термін. Під час сезону з одного дерева можна зібрати до 40 кілограмів урожаю.

У нашому розсаднику можна купити такі ранні сорти як Сатурн, Саманта.

Ми також продаємо підщепи інжирного персика:

  • підщепу сіянця мигдалю;
  • підщепу GF 677.

 

Купити саджанці інжирного персика в Бахмутському розсаднику

Не пропустіть посадковий сезон і купіть саджанці персика інжирного саме в Бахмутському розсаднику. Великий вибір якісного посадкового матеріалу і доступні ціни приємно здивують.
Замовлення можна зробити в нашому інтернет-магазині або зателефонувати за номером телефону, вказаному на нашому сайті. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, то наші фахівці дадуть відповідь на них.

Чому потрібно зробити замовлення саме в Бахмутському розсаднику? А саме:

  • Ви отримаєте якісні саджанці інжирного персика відповідних сортів;
  • гарантія на товар 30 днів з моменту отримання продукції;
  • якісна упаковка саджанців;
  • весь товар перед відправкою перевіряється нашими фахівцями;
  • швидке оформлення замовлення.