(068) 026 31 58 | (093) 744 35 58 | (066) 096 07 58
0 / 0.00 грн
Ua Ru

Відкриття сезону Осінь з 20 серпня

Персик

Безвірусна підщепа персика GF677

Представляємо важливу новинку на ринку України - безвірусну підщепу персика GF677 (гібрид персика і мигдалю, походження - Італія). Особливість підщепи полягає в тому, що вона отримана шляхом мікроклонального розмноження (in vitro) в стерильному середовищі. Це дозволило отримати абсолютно здорові рослини, генетично ідентичні початкового стану (клонування). Всі підщепи проходять генетичний і санітарний контроль, який підтверджується сертифікатом Італії.

В Україні підщепа персика GF677 зарекомендувала себе як найкраща підщепа для персика особливо для інтенсивного вирощування персика в саду. У зонах вирощування персика цей гібрид придатний для створення інтенсивних персикових насаджень, при цьому сумісний з різними сортами за термінами дозрівання. Він також підходить для посадки на грунтах, де попередниками були персикові насадження.

Для створення високопродуктивних інтенсивних сучасних насаджень персика рекомендуємо купити та використовувати підщепу GF677 замість насаджень, закладених саджанцями персика на сіянцях аличі, абрикос або мигдалю.

 

Саджанці персика з розсадника

Назва дерева і плоду “персик” походить від давньої назви Ірану — Персія. Але туди рослина потрапила з Китаю, де персик вперше був одомашнений і окультурений. У китайській, корейській і японській культурах персикове дерево, особливо квітуче, і його плоди є символами життєвої сили, виготовляються амулети з дерева і кісточок персика для захисту від темних сил.

Завдяки активній торгівлі по Великому шовковому шляху персик потрапив в Європу, а звідти — в Америку на кораблі Колумба. Зараз саджанці персиків вирощуються майже у всіх країнах, що знаходяться в тропічних і субтропічних поясах. Основними виробниками плодів персика є Китай, Італія, Іспанія.

Плоди персика улюблені багатьма за соковитість, аромат і ніжну насолоду. Але їх вживання не тільки приємно, але і корисно, оскільки в цих фруктах багато вітамінів, корисних для зору, нервової системи, стану шкіри, зубів і волосся — вітаміни A, C, E, K, група B. М'якоть персиків також містить клітковину і мінерали, необхідні для зміцнення імунної системи.

 

Купити саджанці персика

Незважаючи на те, що персик походить з теплих регіонів, в Україні він активно вирощується, і дерева персика добре плодоносять навіть в північних областях: Київській, Чернігівській.

Садівники-аматори та садові господарства можуть купити саджанці персика в розсаднику, що гарантує сортність і якість посадкового матеріалу. Відомо, що персикові дерева живуть не так довго, як інші плодові — всього 6-10 років, тому потрібно дбати про оновлення саду.

 

Купити саджанці персиків

Бахмутський розсадник реалізує саджанці персика багатьох добре зарекомендованих собі сортів, в основному селекції США і Канади. Вони характеризуються високою зимостійкістю і успішно районують в Україні.

Наші саджанці персика вирощуються на підщепі сіянця абрикос. Однорічні або дворічні здорові саджанці з відкритою кореневою системою добре переносять транспортування, успішно приживаються і вже на другий рік можуть почати плодоносити. Деякі персики дають урожай до півцентнера фруктів з одного дерева!

Дуже зручно купити саджанці персика через наш інтернет-магазин і замовити доставку поштою. Доставку саджанців здійснюють такі надійні поштові оператори як Нова Пошта, Делівері, Ін Тайм.

Не пропустіть посадковий сезон!