(068) 026 31 58 | (093) 744 35 58 | (066) 096 07 58
0 / 0.00 грн
Ua Ru
Головна    Каталог саджанців   Ягідні культури

Відкриття сезону Осінь з 20 серпня

Ягідні культури

Ягідні кущі, сажанці з розсадника

Ягідні кущі на присадибній ділянці — це запас вітамінів для усієї родини. Посадивши якісні плодово-ягідні саджанці, можна багато років отримувати стабільні врожаї. Ягоди можна переробити, приготувавши варення, джем, компот або зберігати замороженими.

Наш плодово ягідний розсадник пропонує садівникам-любителям і оптовим покупцям якісні сортові саджанці плодово-ягідних культур: смородини, малини, агрусу, суниці. У нашому каталозі є професійний опис сортів з фотографіями, який допоможе визначитися з вибором саджанців.

Саджанці ягідних кущів

Саджанці ягідних кущів - це рослини супер-знахідка для будь-якого садівника. Хочете смачні плоди, море вітамінів і великі врожаї, тоді купите саджанці ягідних кущів та садіть в своєму саду. Які кущі ягідні Вас цікавлять - ранні або пізні, солодкі або кислі? Великий вибір саджанців ягідних кущів на будь-який смак можна вибрати на нашому сайті. Кущі завжди високої якості, різноманітних сортів, які відповідають своїм характеристикам. Всі найкращі посадкові матеріали зібрані в Бахмутському розпліднику!

Купити плодово ягідні саджанці

Ми пропонуємо саджанці плодово-ягідних культур високоврожайних сортів різного терміну дозрівання з високою посухо- та морозостійкістю, стійкими до багатьох захворювань.

Ягідні саджанці, вирощені в нашому розсаднику, добре адаптовані до клімату України, пройшли ретельний відбір. Ми реалізуємо саджанці ягідних чагарників через інтернет-магазин, в якому зручно зробити замовлення дрібних і оптових партій.

Саджанці ягідних культур

Чому потрібно купити саджанці ягідних культур в нашому розпліднику? Відповідь в наступному:

  • смачні і дуже корисні ягоди;
  • саджанці займають небагато місця на ділянці;
  • швидко вступають в плодоношення;
  • збір великих врожаїв;
  • багаторічні рослини.

Якщо Ви хочете купити саджанці ягідних культур, то придбати їх можна в Бахмутському розпліднику. Замовлення можна зробити в інтернет-магазині або зателефонувати за номером телефону. Великий вибір саджанців і ціни Вас приємно здивують.

Розсадник плодово ягідних саджанців

Для зручності наших покупців організована доставка товару поштою в нашому розсаднику плодово ягідних саджанців. Можна скористатися послугами різних поштових операторів України. Ягідні саджанці, як і всі інші, ретельно упаковуються, щоб вони не пошкодилися під час транспортування і добре прижилися на місці посадки. Купити саджанці ягід в Бахмутському розсаднику - парвильне рішення.