(068) 026 31 58 | (093) 744 35 58 | (066) 096 07 58
0 / 0.00 грн
Ua Ru

Відкриття сезону Осінь з 20 серпня

Смородина

Саджанці смородини

Смородина — ягідний чагарник сімейства агрусових. Вона зустрічається в дикорослому вигляді, має широкий ареал зростання в зонах помірного клімату і відома людям з давніх часів.

Розрізняють чорну та кольорову смородину. Червону, рожеву, білу (жовту або золотисту) смородину в Україні називають порічки, і ці види мають відмінності не тільки в кольорі ягід. У чорної смородини листя крупніше і має сильний аромат, ягоди солодші, ніж у порічок, кісточки дрібніші. Не слід пропускати час збору ягід чорної і білої смородини, оскільки перезрілі, вони обсипаються, а червона може висіти на гілках майже до кінця літа.

Всі види смородини цінні як харчовий продукт і лікарська рослина. Її соковиті ягоди мають приємний кисло-солодкий смак і містять багато вітамінів. Їх їдять у свіжому вигляді, перетирають з цукром і використовують для приготування варення і компотів.

Для фітотерапії цінність представляють і ягоди, і листя, і молоді пагони з бруньками. Смородина застосовується для лікування простудних, серцевих, шлунково-кишкових захворювань, для збереження гостроти зору, як протицинготний засіб.

У нашому розпліднику Ви можете купити саджанці смородини - ранньостиглий сорт. Ці кущі смородини дають високу врожайність 4-8 кг/кущ.

 

Купити саджанці смородини з розсадника

Смородина і порічки в Україні є дуже поширеними ягідними культурами і в промисловому, і в аматорському садівництві. На світовому ринку Україна займає третє місце після Росії та Польщі з вирощування цих ягід.

Кущі смородини невибагливі, не вимагають особливого догляду, дають врожаї навіть в несприятливі сезони. Саме такі якості культури зробили її улюбленицею початківців і досвідчених садівників, а саджанці смородини — затребуваним товаром в сезон посадки.

Бахмутський розсадник пропонує купити саджанці смородини оптом і в роздріб. Наш посадковий матеріал вирощується професійними садівниками і відповідає стандартам. Ми здійснюємо продаж одно- і дворічних саджанців смородини з відкритою кореневою системою.

У відповідному розділі каталогу нашого інтернет-магазину представлені описи сортів чорної і червоної смородини вітчизняної і зарубіжної селекції. Щоб купити саджанці смородини чорної або червоної при вибору сорту наші покупці можуть розраховувати на консультаційну допомогу наших фахівців.

Саджанці смородини поштою

Для зручності покупців ми організували доставку саджанців смородини поштою в надійній упаковці. Ми співпрацюємо з такими надійними компаніями, як Нова Пошта, Укрпошта, Ін Тайм, Delivery.

За бажанням замовника також можливий самовивіз саджанців з розсадника.


Сезон посадки прийшов!
Не пропустіть можливість купити якісні саджанці смородини
для ваших вітамінних урожаїв!