(068) 026 31 58 | (093) 744 35 58 | (066) 096 07 58
0 / 0.00 грн
Ua Ru

Відкриття сезону Осінь з 20 серпня

Жимолость

Купити саджанці жимолості в розпліднику

Для того, щоб вибрати для посадки щось в саду, потрібно звернути особливу увагу і купити саджанці жимолості. У народі плоди цього куща називають «молодильні ягодами». Ця рослина відмінно підходить для українського клімату, його плоди забезпечать вас корисними вітамінами, а ще їх можна продати і отримати прибуток від урожаю в свіжому або замороженому вигляді.

Існує майже 200 різноманітних видів: повзучі, в'юнкі і прямостоячі. Найпоширенішою в наш час є садові, яку використовують як декоративний чагарник, що дає смачні і корисні плоди. А ще кучеряві кущі, які застосовують для вертикального озеленення. Популярністю користуються 2 види: блакитна (синя) і їстівна.

 

У розпліднику можна купити саджанці жимолості їстівної: Дуєт, Карина, Duet.

Висота їстівної не перевищує 1 м, а синя досягає у висоту 2-2,5 м і являє собою дерев'янистий листопадний чагарник зі злегка вигнутими прямостоячими стеблами.

В розсаднику можна купити саджанці жимолості їстівної. Вона дуже корисна і багата на вітаміни і мінерали. Цей сорт раннього дозрівання і перші плоди можна буде спробувати вже в кінці травня. Ягоди дуже великі (довжиною до 2 см і в масі від 1.1 до 1.5 грамів), темно-фіолетового кольору на смак кисло-солодкі.

Кущі цього виду кулясті (діаметром 1.2-1.5 м) і в висоту досягають 0,9-1.1м. Цвітіння починається на початку квітня світло-жовтого кольору. Плоди можна буде збирати на другий рік після посадки. Урожай досягає до 2 кілограм з куща.

Цей сорт легко переносить навіть найлютіші морози (до -40 °), тому даний кущ не потребує укриття на зиму. Так само він стійкий до шкідників, до різних видів хвороб і грибків.

У кущі поряд з його смаковими якостями існують і інші переваги:

  • відмінна врожайність і скоростиглість. При правильній висадці і догляду кущі швидко виростають і дають щорічно до 3 кг ягід;
  • різний час дозрівання (ранні та середні дозрівають в червні-липні, а пізні - у серпні);
  • кущ довговічний і невибагливий (середній термін життя в межах 60-80 років), плодоносити починає з 3-го року життя;
  • пристосованість до низьких температур, аж до - 40 градусів;
  • має гарний зовнішній вигляд.

 

Купити жимолость декоративну в розпліднику

Декоративна жимолость - дуже популярна рослина в Україні. Садівники висаджують цю рослину біля альтанок, літніх кухонь, уздовж стежок або зборів. Найпоширенішим сортом вважається кучерява. Вона володіє пишною кроною, густим цвітінням, і високим зростанням. З неї роблять живопліт.
Незважаючи на те, що у цього сорту смачні плоди, потрібно пам'ятати, що тільки деякі сорти їстівні, а решта їсти не можна.

Посадочні роботи рекомендується проводити восени. Для посадки підходять тільки дворічні саджанці, у яких вже добре розвинена коренева система і виросли бруньки.

Для висадки потрібно заздалегідь підібрати родючий грунт і сонячне місце без постійної тіні. Якщо висаджувати кілька саджанців, то потрібно дотримуватися відстані в 2 метра один від одного, так як коренева система може не впоратися з конкурентом поблизу.
Купити жимолость декоративну можна в Бахмутському розпліднику.

 

Купити канадські сорти жимолості

Уже сама назва говорить, що в рослині «сховалися» 2 важливих слова - «життя» і «молодість». Синя ягода - це джерело особливо важливих вітамінів і біологічно активних речовин, еліксир життя.

Жимолость канадська - надзвичайно зимостійка культура. Вона росте до 100 років і активно плодоносить, приносячи цим самим здоров'я і задоволення на багато поколінь.

Щоб купити жимолость канадської селекції, то потрібно знати найпопулярніші сорти «Бореаль» ( «Північнка»): «БореалБьюті» (BorealBeauty), або «Північна Красуня», «БореалБіст» (Boreal Beast), або «Північне Чудовисько», « БореалБліззард »(BorealBlizzard), або« Північний Буран».

При покупці саджанців канадської жимолості слід враховувати, що жимолость традиційних сортів не зможе стати обпилювачем для новітніх представників канадської групи, так як останні цвітуть трохи пізніше інших сортів.

 

Перевага покупки кущів жимолості канадської селекції:

  • ягоди достигають найперші в саду;
  • різні види сортів з різними періодами дозрівання (з кінця травня до кінця серпня);
  • висока врожайність;
  • ягоди не осипаються навіть при повному дозріванні;
  • незвичайна форма плодів.

Саджанці  жимолості купити в Бахмутському розпліднику, можна як оптовим покупцям, так і садівникам-любителям, не виходячи з дому. Для цього зробіть інтернет-замовлення або зателефонуйте за номером телефону. Замовлення буде оброблено найближчим часом.

Замовляйте саджанці жимолості з доставкою