(068) 026 31 58 | (093) 744 35 58 | (066) 096 07 58
0 / 0.00 грн
Ua Ru
Головна    Каталог саджанців   Декоративні саджанці   Декоративні високостовбурні

Відкриття сезону Осінь з 20 серпня

Декоративні високостовбурні

Купити декоративні дерева в Україні

Декоративні дерева, мають якийсь елемент, що приваблює погляд: форма крони, забарвлення і форма листя або плодів, ну і, звичайно, яскраве цвітіння. Їх висаджують на вулицях, в парках і скверах, а також на присадибних ділянках.

Багато видів декоративних дерев, які раніше вважалися екзотичними, вже районовані для кліматичних зон України. Вони успішно ростуть на місцевих грунтах, і більшість з них не вимагають особливого догляду. Їм потрібні в першу чергу достатнє освітлення і регулярний полив.

Саджанці декоративних дерев в Україні дуже затребувані як для озеленення міської зони, так і для створення ландшафтних композицій в заміських парках і на присадибних ділянках. Декоративні дерева для саду або парку будуть добре виглядати і в поодинокій посадці, і в зеленій огорожі, якщо правильно спланувати їх розміщення на ділянці. Кожне дерево має отримати хороше освітлення і досить місця.

Для того щоб забезпечити швидке приживання після посадки і подальше зростання рослини, важливо максимально відповідально підійти до вибору саджанців.

 

Саджанці декоративних дерев в розсаднику

У Бахмутському розсаднику вирощуються саджанці декоративних дерев багатьох видів, як екзотичних, так і регіональних видів. Купити декоративні дерева можна оптом чи вроздріб, і зручно це зробити через наш інтернет-магазин.

На сайті Ви знайдете каталог з описом видів багатьох декоративних дерев для саду, карликових декоративних дерев, купити які Ви зможете зробивши замовлення. Наші консультанти допоможуть підібрати саджанці для Вашого саду, щоб рослини гармоніювали один з одним і з навколишнім ландшафтом, дадуть рекомендації по посадці і догляду. Ми гарантуємо сортність і відмінний стан посадкового матеріалу і надаємо професійний сервіс і доступні ціни.

У нашому розсаднику можна купити декоративні дерева з доставкою: вербу, барбарис, березу, клен, катальпу, яблуню, сакуру і багато інших висоствольних дерев. Нехай Вас не лякає те, що Ви отримаєте дерева саджанці з відкритою кореневою системою. При транспортуванні вона не страждає, рослини добре приживуться після посадки, оскільки надійно упаковуються.

Саджанці декоративних дерев, вирощені професіоналами нашого розсадника
і посаджені Вашими дбайливими руками,
будуть радувати своїм зростанням і перевтілять Вашу ділянку!