(068) 026 31 58 | (093) 744 35 58 | (066) 096 07 58
0 / 0.00 грн
Ua Ru

Відкриття сезону Осінь з 20 серпня

Агрус

Саджанці агрусу для вітамінних урожаїв

Кущі агрусу колючі, але вони невибагливі, успішно переносять зимові морози і дають стабільні врожаї. Плоди агрусу ароматні і повні вітамінів, саме тому ця ягідна культура дуже популярна в Україні і саджанці агрусу можна придбати в Бахмутському розсаднику..

Агрус (на рус. Крыжовник) має наступні характеристики:

  • кущі досить компактні, досягають півтора метра у висоту і в діаметрі;
  • є раннім весняним медоносом;
  • агрус самоплідний, плодоносить на 2-3 рік, врожайність висока, 10-30 кг з куща, може плодоносити майже два десятки років;
  • плоди овальної форми, опушені, з поздовжніми жилками, колір від світло-зеленого до темно-червоного, майже чорного, по вітамінно-мінеральному складу конкурують зі смородиною;
  • період дозрівання плодів — червень-серпень.

В Європі вже в XVII столітті були виведені кілька сортів агрусу, пізніше з'явилися американські сорти. На сьогоднішній день відомо більше тисячі сортів агрусу, які відрізняються як кольором і розміром плодів, так і ступенем шипуватості гілок.

 

Купити саджанці агрусу в Бахмутському розсаднику

Бахмутський розсадник пропонує садівничим господарствам і власникам дач і присадибних ділянок купити саджанці агрусу, вирощені при дотриманні всіх агро-технічних умов. У нашому каталозі надано фотографії та професійний опис сортів і їх особливості. При появі питань можна звертатися за вказаними на сайті телефонами і отримати консультацію фахівців з вибору сорту, посадки та догляду за саджанцями.

Саджанці агрусу, куплені в нашому інтернет-магазині, можуть бути доставлені за вказаною покупцем адресою одним з поштових операторів в надійній упаковці. Також можливий самовивіз. Гарантуємо сортність і високу приживлюваність наших саджанців в різних кліматичних зонах України.

Купити саджанці агрусу без шипів

Агрус без шипів це подарунок для садівників, в таких сортах немає шипів на кущі, що дозволяє легко збирати врожай з гілок. Посадка і догляд саджанців безколючкового агрусу не потребує додаткових знань. Щоб купити агрус безколючковий всього лише зробіть замовлення в нашому інтернет-магазині.

Наближається сезон посадки!

Всім бажаючим купити саджанці агрусу рекомендуємо звертатися в наш розсадник
за якісним посадковим матеріалом.