(068) 026 31 58 | (093) 744 35 58 | (066) 096 07 58
0 / 0.00 грн
Ua Ru

Відкриття сезону Осінь з 20 серпня

Слива

Саджанці сливи з розсадника — початок родючого саду

Слива — одна з найбільш родючих кісточкових плодових культур. Ареалом походження сливи домашньої вважаються регіони Кавказу і Малої Азії. В даний час слива поширена в основному в північній півкулі, і в Україні склалися дуже сприятливі природні умови для її вирощування.

Слива вимагає догляду і захисту від хвороб і шкідників. Саджанці сливи починають плодоносити пізніше, ніж саджанці інших плодових дерев — на 3-6 рік після посадки. За цей час формується кістяк дерева з сильними приростами. Слива виростає до 15 м у висоту, може плодоносити 10-15 років, а деякі сорти і до 25 років.

Плоди сливи круглі або овальні з кисло-солодким смаком. Залежно від сорту їх забарвлення може бути від яскраво-жовтого до темно-фіолетового, вага плодів — 20-70 г. У сливовій м'якоті міститься багатий набір вітамінів і мікроелементів (A, C, B1, B2, Р, PP, кальцій, магній, залізо, калій, фосфор).

Завдяки своїм відмінним смаковим якостям і харчовим цінностям сливу полюбляють і дорослі, і діти в будь-якому вигляді — свіжі плоди, варення, компоти, у випічці, а чорнослив — це смачний і корисний сухофрукт. Також плоди сливи є цінною сировиною в медичній промисловості.

 

Купити саджанці сливи в Україні

Садівничі господарства України активно займаються вирощуванням сливи, також ця культура присутня майже на всіх присадибних і дачних ділянках. Садівникам слід пам'ятати, що багато сортів слив самобезплідні, і бажано в період посадки купити кілька саджанців, щоб в майбутньому забезпечити високу врожайність дерев.

Наш розсадник пропонує купити саджанці сливи, вирощені професійними садівниками. Ми реалізуємо одно- і дворічні здорові саджанці сливи, вирощені з дотриманням вимог агротехніки, що забезпечує їх успішну приживлюваність.

Наш розсадник пропонує:

  • широкий вибір сортів європейської, американської і вітчизняної селекції;
  • сорти різного терміну дозрівання, різного кольору плодів;
  • фото і професійний опис сортів в каталозі;
  • консультацію фахівців з вибору сорту і догляду за саджанцями;
  • надійне упакування і швидку доставку;
  • вигідні ціни на саджанці сливи та інших культур.

 

Якісні саджанці сливи купити в розсаднику

Закласти родючий сад!