(068) 026 31 58 | (093) 744 35 58 | (066) 096 07 58
0 / 0.00 грн
Ua Ru

Відкриття сезону Осінь з 20 серпня

Суниця

Саджанці суниці в Україні

Суниця садова радує навесні своїм білосніжним цвітінням і трохи пізніше, коли дозрівають її запашні і солодкі ягоди, дарує цілий набір вітамінів. Саджанці суниці вирощують повсюди в Україні як на присадибних ділянках, так і в садівничих господарствах у промислових масштабах.

У народі за цією рослиною міцно закріпилася назва “полуниця”, але з точки зору ботаніки це неправильно. Коротко наведемо основні відмінності видів.

  • Полуниця, а точніше суниця мускатна (лісова), широко поширена в дикому вигляді, має одностатеві квітки, тобто жіночі маточкові квітки і чоловічі тичинкові знаходяться на різних рослинах. Ягоди не великі, але солодкі і дуже ароматні, погано відділяються від квітколожа. Колір ягід варіюється від рожевого до червоного, зустрічаються також фіолетові.
  • Суниця садова (також ананасна) є рослиною-культигенною: вона була виведена селекціонерами і не зустрічається в дикому вигляді. Її квітки двостатеві (самоплідні), рослина дає більше вусів. Плоди яскраво червоні, вони менш солодкі, але крупніші, ніж у полуниці, квітколоже легко відділяється.

Суниця садова цінується, як полівітамінний засіб. Ягоди вживають у свіжому вигляді, заморожують, їх використовують для прикраси кондитерських виробів, приготування джемів, варення. Приготовлений з листя рослини чай п'ють при застуді, серцево-судинних і кишкових захворюваннях.

 

Купити саджанці суниці в розсаднику

Бахмутський розсадник пропонує населенню і садівничим господарствам купити саджанці суниці садової оптом і в роздріб. У каталозі нашого інтернет-магазину представлені саджанці суниці сортів європейської та американської селекції, добре себе зарекомендували в кліматичних умовах України. Ми пропонуємо купити розсаду суниці з ремонтантним терміном дозрівання плодів, середнім та пізнім, в каталозі є професійний опис.

Вирощені в розсаднику саджанці суниці мають добре розвинену кореневу систему, успішно приживаються на місці посадки, так як надійно упаковуються для транспортування при доставці покупцю.

Наші консультанти завжди готові допомогти при виборі сорту, дати поради по посадці і догляду за розсадою суниці.

 

Не пропустіть час і можливість
купити саджанці суниці в нашому розсаднику!

Ми бажаємо Вам рясних і солодких урожаїв!