(068) 026 31 58 | (093) 744 35 58 | (066) 096 07 58
0 / 0.00 грн
Ua Ru
Головна    Інтернет-магазин саджанців

Інтернет-магазин саджанців

саджанці поштою

 

Бахмутський розсадник широко відомий як великий виробник посадкового матеріалу. На великих площах під яскравим сонцем і турботливими руками наших садівників вирощують саджанці плодових, ягідних культур, декоративних рослин, а також саджанці троянд різних сортів.

Чимало садівничих господарств, а також садівників-любителів прагнуть замовити саджанці саме у нас в інтернет-магазині саджанців тому, що ми пропонуємо тільки високоякісний посадковий матеріал. Ми вирощуємо його на імпортних підщепах, використовуємо сучасні методи вирощування та догляду.

Відмінні риси нашої компанії:

  • великий асортимент продукції,
  • використання сучасних безвірусних підщеп,
  • адаптація саджанців до кліматичних умов нашої смуги.

 

 

 

Замовити саджанці поштою в Україні

Із задоволенням хочемо Вам повідомити, що з'явилася можливість замовити в нашому інтернет-магазині саджанці для дачі, інтенсивного садівництва, саджанці для ландшафтного дизайну. Вибирайте в меню пункт «Каталог саджанців», переходьте в категорію (плодові або декоративні рослини), потім в розділ. Для кожного товару є опис сорту, вказана ціна саджанця. Ви можете придбати дрібні партії посадкового матеріалу, виробленого нашим розсадником. Організована доставка саджанців поштою по Україні.

 

Час роботи інтернет-магазину саджанців

Осінній посадковий сезон: з 10 вересня до 30 листопада.

Весняний посадковий сезон: з 1 лютого до 30 квітня.

Саджанці поштою

Зверніть увагу на те, що перед сезоном посадки замовлення саджанців активізується. Ви можете оформити замовлення завчасно і оплатити вартість товару. Відправка товару буде здійснюватися пізніше, коли встановляться погодні умови, при яких саджанці не постраждають під час транспортування і приживуться на місці посадки.

 

Сезон посадки близько!

Поспішайте замовити саджанці в нашому інтернет-магазині!

Зробити замовлення саджанців через Інтернет — це сучасно, швидко і зручно

Приємних Вам покупок!