(068) 026 31 58 | (093) 744 35 58 | (066) 096 07 58
0 / 0.00 грн
Ua Ru

Відкриття сезону Осінь з 20 серпня

Малина

Саджанці малини з розсадника

Малина — червона, соковита, солодка і корисна ягода. Ми любимо її і в свіжому вигляді, і як начинку в пирогах, і у вигляді варення і джему.

Малина — одна з найпопулярніших лікарських рослин, і цілющі властивості мають як її плоди, так і суцвіття, листя, гілочки і коріння. Завдяки багатому мінерально-вітамінному складу малина тонізує весь організм, покращує апетит, сприяє виведенню токсинів. Відомо всім, що малина добре збиває температуру, надає кровозупинну і протизапальну дію. Як фітотерапевтичний засіб, чай з плодів і листя малини прекрасно себе зарекомендував при гострих вірусних інфекціях і грипі, захворюваннях органів травлення та інших проблемах.

В Україні цю продуктивну ягідну культуру , а саме саджанці малини вирощують на індивідуальних ділянках і в агрогосподарствах. Малина стабільно зростає на одному місці до 10–15 років, а урожай починає давати вже на другий рік. Попит на саджанці малини завжди стійкий.

 

Купити саджанці малини в Україні

Перед початком сезону посадки поспішайте відвідати наш інтернет-магазин, щоб купити саджанці малини.

Селекціонерами виведено безліч сортів малини, що відрізняються забарвленням і розміром ягід, часом їх дозрівання, тривалістю періоду плодоношення. У нашому розсаднику вирощуються саджанці малини популярних продуктивних сортів, а також малинове дерево. Ви можете купити саджанці малини оптом по хорошій ціні, з доставкою додому.

 

Купити саджанці малини ремонтантної

Ми представляємо в каталозі нашого інтернет-магазину великий вибір сортів малини з їх професійним описом. У нас Ви можете купити саджанці малини зі звичайним рубіновим забарвленням ягід, так і купити саджанці жовтої малини, саджанці малинового дерева. У запропонованій колекції пропонуємо купити сорти одноразового річного плодоношення та купити ремонтантну малину - що дає два врожаї за сезон.

Замовляючи саджанці малини в нашому розсаднику чи малинове дерево, Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте саме обраний сорт. Доставка куплених саджанців малини поштою проводиться надійними операторами з дотриманням правил упаковки для такого ніжного товару. На наші саджанці малини оптова ціна Вас порадує, так само як і їх стан. Здорові, відібрані рослини добре приживаються і незабаром дають хороші врожаї гарних, великих, смачних і ароматних ягід.

Бажаємо Вам вдалих покупок та щедрих врожаїв!