(068) 026 31 58 | (093) 744 35 58 | (066) 096 07 58
0 / 0.00 грн
Ua Ru

Відкриття сезону Осінь з 20 серпня

Алича

Саджанці аличі в розсаднику

Алича (prunus cerasifera), ботанічні назви — слива розчепірена, слива вишненосна). Алича знайома багатьом як дуже плодоносне дерево. Алича рано зацвітає, і її гілки просто усипані ніжними квіточками. Трохи пізніше також густо на гілках висять яскраві плоди. Деякі фіолетово-листяні сорти аличі з рожевими квітками відрізняються особливою декоративністю і прикрашають багато парків і скверів.

Ареалами походження аличі вважаються Кавказ і Західна Азія. Її культурні сорти мають досить гарну зимостійкість і успішно вирощуються в Україні, а саме саджанці аличі вирощує Бахмутський розсадник.

Плоди аличі круглі або овальні, в залежності від сорту можуть мати жовтий, червоний і навіть чорний колір і кисло-солодкий смак. За продуктивністю і якістю плодів культурні сорти аличі не поступаються популярним сортам сливи. Алича відрізняється раннім плодоношенням (другий рік після посадки), дерева можуть плодоносити більше 20 років.

 

Купити саджанці аличі в Україні

Сьогодні аличу вирощують агрогосподарства і власники присадибних ділянок. Її плоди цінуються за багатий вітамінно-мінеральних склад, приємний кисло-солодкий смак і аромат. Також перевагою є те, що алича досить стійка до хвороб і шкідників. Тому сортові саджанці аличі в кожен посадковий сезон користуються попитом.

На площах нашого розсадника вирощуються саджанці аличі популярних продуктивних сортів на підщепі сіянця аличі. Наші саджанці мають гарну зимостійкість, стійкі до хвороб, дають раннє плодоношення, можуть рости на всій території України.

Запрошуємо всіх поціновувачів цих фруктів купити саджанці аличі в інтернет-магазині нашого розсадника. В каталозі є фотографії та опис особливостей сортів.

Пам'ятайте про те, що алича не самоплідна, їй необхідний донор пилку. Це означає, що для отримання хорошого врожаю на ділянці потрібно посадити кілька дерев різних сортів. Наші фахівці дадуть професійну консультацію по підбору саджанців аличі для Вашого саду і сортів-запилювачів.

Зручна і надійна доставка саджанців аличі поштою по Україні забезпечує захист коренів і стовбурів рослин від пошкоджень під час транспортування. Ви отримаєте здорові саджанці аличі, які швидко приживуться у Вашому саду.

Бажаємо Вам вдалих покупок та щедрих урожаїв!