(068) 026 31 58 | (093) 744 35 58 | (066) 096 07 58
0 / 0.00 грн
Ua Ru

Відкриття сезону Осінь з 20 серпня

Абрикос

Саджанці абрикоса з розсадника

Абрикосові дерева можна зустріти майже в кожному саду, а також в парках, скверах і дворах. Вони прикрашають міста і села своїм раннім весняним цвітінням і дарують яскраво-сонячний урожай в середині літа. В Україні саджанці абрикоса вирощує Бахмутський розсадник.

Більшість теорій про походження абрикоси говорять про те, що її батьківщина знаходиться в Китаї, звідки вона потрапила спочатку до Персії і на Кавказ, а потім до Греції та Італії, а вже звідти — в північні європейські регіони.

Абрикоса має велике значення як харчова, медоносна і технічна культура. В їжу використовуються свіжі плоди, консервовані, сушені. З плодів абрикос роблять цінні сухофрукти — курагу, урюк, кайсу. Свіжі абрикоси низькокалорійні (усього 45 Ккал на 100 г), а енергетична цінність абрикосових сухофруктів зростає до 215 Ккал / 100 г у кураги, і 253 — в урюка.

Купити саджанці абрикоса

В Україні це плодове дерево має багато назв — абрикоса, жерделі, мореля. Абрикосові дерева відмінно себе почувають в південних областях України, але досить добре ростуть і в середніх широтах, наприклад, в Поліссі.

Садівникам, зацікавленим у хороших врожаях абрикос, необхідно знайти якісні саджанці абрикос, які вирощені на підщепі сіянця абрикоса. Такий посадковий матеріал пропонує наш розсадник. На нашому сайті представлені популярні саджанці абрикосів зарубіжної та української селекції.

Купити саджанці абрикос оптом і в роздріб недорого можна в інтернет-магазині розсадника. Купівля робиться легко і швидко. В каталозі є опис сортів з фотографіями. Питання по сортам і догляду за саджанцями абрикос можна задати через форму зворотного зв'язку на сторінці “Контакти” або за телефонами, вказаними в шапці сайту.

Саджанці абрикоса поштою

У наших клієнтів є відмінна можливість купити і отримати саджанці абрикос, не виходячи з дому. Замовте саджанці абрикос поштою, і добре упакована посилка з цим ніжним товаром буде швидко доставлена на Вашу адресу одним з поштових операторів.

Для реалізації ми відбираємо тільки здорові рослини, які добре перенесуть транспортування до місця посадки і добре приживуться.

Не пропустіть можливість купити якісні саджанці абрикос
у професійних садівників!