(068) 026 31 58 | (093) 744 35 58 | (066) 096 07 58
0 / 0.00 грн
Ua Ru
Головна    Каталог саджанців   Декоративні саджанці   Декоративні чагарники

Відкриття сезону Осінь з 20 серпня

Декоративні чагарники

Купити декоративні кущі в Україні

Декоративні кущі або чагарники всюди висаджуються не тільки в парках і скверах, а й на присадибних ділянках для прикраси ландшафту або створення зеленої огорожі. Деякі види можуть мати висоту невеликого дерева, а є такі що стелються чагарники. Такі рослини створюють прикрашаючий ефект своїм цвітінням, різноманітним забарвленням і цікавою формою листя або яскравими плодами. За допомогою декоративних чагарників формують бордюри, заповнюють клумби, прикрашають пристінній простір будівель. Купити декоративні кущі в Україні можна в Бахмутському розсаднику.

 

Купити квітучі декоративні кущі

Багато видів декоративних квітучих чагарників районовані для кліматичних зон України. Вони успішно ростуть на місцевих грунтах, і більшість з них не вимагають особливого догляду. Їм потрібні в першу чергу достатнє освітлення і помірний полив.

У Бахмутському розпліднику вирощуються саджанці декоративних кущів, а так само саджанці багаторічних квітучих кущів чагарників популярних в Україні.

На сайті нашого інтернет-магазину Ви знайдете каталог декоративних чагарників з описом сортів. Наші консультанти допоможуть Вам підібрати тип рослини і нададуть рекомендації по посадці і догляду.

У розсаднику можна замовити декоративні чагарники з доставкою. Ми реалізуємо саджанці з відкритою кореневою системою, але при транспортуванні вона не страждає, оскільки надійно упаковується. Ви отримаєте саджанці у відмінному стані, і вони добре приживуться після посадки.

Декоративні чагарники, вирощені професіоналами нашого розсадника і посаджені Вашими дбайливими руками, перетворять Вашу ділянку, зроблять її ошатною і святковою.