(068) 026 31 58 | (093) 744 35 58 | (066) 096 07 58
0 / 0.00 грн
Ua Ru

Відкриття сезону Осінь з 20 серпня

Груша

Саджанці груші для багатих урожаїв

Груша — густогілкове, велике плодове дерево, дуже поширене в Україні. За популярністю вона лише трохи поступається яблуні. Саджанці груш повинні бути якісні, тоді й плоди груші будуть ароматні, солодкі. Їх медова солодкість дарує не тільки свіжий літній смак, але і безліч вітамінів і корисних речовин.

  • За кількістю фолієвої кислоти груша випереджає навіть чорну смородину.
  • Груші більшості сортів солодші яблук, хоча вміст цукру в них нижче.
  • У цих плодах фруктози більше, ніж глюкози, і їх можуть включати в раціон люди з проблемами підшлункової залози.
  • На відміну від багатьох інших фруктів плоди груші досить поживні, але при цьому малокалорійні.

Груша заслужено стала улюбленицею дітей і дорослих, які насолоджуються цими свіжими плодами, а також грушевим варенням і узварами.

Урожай груш у садівничих господарствах, на дачах і присадибних ділянках забезпечується не тільки хорошими погодними умовами, а й постійним доглядом за рослинами. Садівникам також необхідно мати якісну базу у вигляді здорових саджанців груші.

 

Купити саджанці груші в розсаднику

Бахмутський плодовий розсадник пропонує садівничим господарствам, а також садівникам-любителям 1-річні і 2-річні саджанці груші, а також саджанці груші зимової. В каталозі наданий опис сортів з фотографіями. Наші фахівці, допоможуть визначитися з вибором сорту, дадуть консультацію по посадці і догляду за саджанцями.

Саджанці в розпліднику виведені на підщепі для груші айва Sido. Приживлюваність сортів груші на цьому підщепі - 90%.

Наш інтернет-магазин надає зручну для покупців послугу “Саджанці груші поштою ”. Перед відправкою товар ретельно упаковується для запобігання травмуванню рослин під час транспортування. Щоб купити саджанці груші оптом і в роздріб зробіть замовлення в нашому інтернет-магазині.

Не пропустіть новий сезон посадки та встигніть купити саджанці груші в Бахмутському розсаднику