(068) 026 31 58 | (093) 744 35 58 | (066) 096 07 58
0 / 0.00 грн
Ua Ru

Відкриття сезону Осінь з 20 серпня

Вишня

Саджанці вишні з розсадника

Вишня, вирощена з якісних саджанців вишні буде врожайне плодове дерево, яке можна зустріти в кожному саду. Вишня займає важливе місце в інтенсивному садівництві України, є дуже популярним на присадибних і дачних ділянках, а також зростає майже у всіх скверах і дворах. Крім приємного смаку і корисності плодів, вишня також прикрашає місцевість своїм весняним ароматним цвітінням і є дуже продуктивним медоносом.

Як продукт харчування вишня займає важливе місце в кухні багатьох народів. Популярні страви української національної кухні: вареники з вишнею, вишневе варення, вишнева наливка. Також ці соковиті плоди використовуються в свіжому, сушеному і консервованому вигляді для приготування різноманітної випічки та кондитерських виробів.

Саджанці вишні

Вишня — дерево з сіро-бурою корою і листям овальної форми з загостреними краями. Зацвітає найчастіше в квітні одночасно з розпусканням листя. Період дозрівання плодів: з кінця травня до липня в залежності від сорту. Тривалість плодоношення може досягати 20 років.

Плоди вишні круглі або злегка овальні діаметром до 1,5 см. У деяких сортів вага плода може досягати 10 г. Колір від яскраво-червоного до темно-бордового і майже чорного. Смак плодів кисло-солодкий, в них містяться органічні кислоти, пектинові речовини, багато вітамінів.

На сьогоднішній день в світі культивується близько двохсот видів вишень, що відрізняються як типом рослини (дерево, кущ), типом його запилення, так і кольором, розміром і смаком плодів

Купити саджанці вишні в Україні

У кожен сезон посадки в Україні попит на сортові саджанці вишні дуже великий. Купівля здорових щеплених саджанців вишні — запорука їх успішної приживлюваності при посадці і хороших майбутніх врожаїв.

Бахмутський розсадник пропонує купити саджанці вишні різних видів української та зарубіжної селекції (Європа, США). У каталозі нашого інтернет-магазину є професійний опис сортів з фотографіями плодів, що допоможе зробити вибір бажаючим купити саджанці вишні для інтенсивного або особистого саду, дачної ділянки. Крім того, наші фахівці завжди готові відповісти на запитання покупців за правилами посадки саджанців вишні та догляду за ними.

Звертаємо Вашу увагу на те, що наш інтернет-магазин надає можливість саджанці вишні купити з доставкою, що дуже зручно для покупців з різних регіонів України та інших країн. Доставку саджанців вишні здійснюють надійні поштові оператори в упаковці, що оберігає рослини від пошкоджень і зберігає їх здоровий стан. Це гарантує успішне приживання саджанців на місці посадки.