(068) 026 31 58 | (093) 744 35 58 | (066) 096 07 58
Ua Ru
Фільтр
Самозапилюваний
Терміни созрівання

Сорт вишні

 Календар дозрівання
Згорнути календар
Подивитися календар
Назва сорту
Червень
Липень
Серпень
10
20
30
10
20
30
10
20
30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Сорта вишні у розсаднику

Найпопулярнішою серед плодових дерев є вишня, яка поступається лише яблуні. Це дерево невибагливе, стійке до різних захворювань, добре укорінюється в різних ґрунтах і витримує посуху. Але щоб отримувати великі та стабільні врожаї, потрібно враховувати безліч критеріїв.

Найголовнішими критеріями при виборі сорту вишні, на які слід звернути увагу, такі:

  • Морозостійкість – дерево не втрачає своєї життєздатності навіть за дуже низької температури атмосферного повітря. Зимостійкі сорти вишні не загинуть при весняних та осінніх заморозках, а раніше почнуть викидати свої бруньки.
  • Імунітет – це ті види дерев, які мають підвищену стійкість до грибкових, вірусних, а також бактеріальних захворювань. Сорти вишні стійкі до хвороб, всі свої сили віддаватимуть на утворення плодів і в результаті дадуть великий та якісний урожай.
  • Запилення – вибір виду дерева залежить від типу квіток на ньому. Щоб отримати ягоди, квіти мають бути запилені, тобто потребує наявності чоловічих та жіночих квіток. На самозапильних сортах вишень є обидва види квітів, а не рослини, що самозапиляються, треба купвати парою, щоб вони один одного доповнювали.
  • Смак плодів - найголовніший критерій при виборі плодово-ягідної культури. Їх розрізняють на солодкі сорти вишні та кисло-солодкі.

Також при виборі потрібно враховувати період дозрівання плодів, який поділяється на:

  • Ранні сорти вишні – період дозрівання – початок червня і до середини липня. Ягоди цих видів не дуже солодкі, а саме дерево добре переносить сильні морози.
  • Середні сорти вишні – ягоди дозрівають у середині літа та мають найкращі смакові якості.
  • Пізні сорти вишні – плоди дозрівають у серпні. Урожаї вишні цього періоду використовують для переробки: сушать, варять варення, заморожують.

При виборі саджанця для власного саду необхідно враховувати розміри майбутнього дерева. Серед садівників великий успіх мають низькорослі сорти вишні (дерева висотою до 2.5 метрів). Такі дерева мають безліч переваг, а саме:

  • Зручно робити обрізку дерева, а також обробку від шкідників.
  • Збір урожаю буде зручним і не знадобляться сходи чи підставки.
  • Ці види дерев швидше дають свої плоди вже на 2-3 рік, ніж високорослі.

Селекціонерами виведено кущову вишню. Зручність цього сорту в тому, що саджати саджанці можна вздовж паркану, що допоможе заощадити місце у вашому саду. Перші врожаї можна збирати за 2-3 роки після висаджування саджанця.

 

Кращі сорти вишні з розсадника в Україні

У Бахмутському розсаднику надано великий вибір сортів вишні як українських, так і зарубіжних селекцій. Наші саджанці вишні адаптовані до холодних зим, стійкі до захворювань та дають рясні врожаї. На сайті надано каталог сортів вишні, де описано кожен вид, а також фото до них. Зробіть замовлення прямо зараз, і ми надішлемо посадковий матеріал зручною для вас поштою та в надійній упаковці. На товар діятиме гарантія протягом 30 днів з моменту отримання саджанця.

 

Каталог сортів вишні тільки в Бахмутському розсаднику